Additional information
| Weight | 38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 14 × 22.7 cm |
| Case QTY | 1 |
| Cold Cranks | 375 |
| Core | 15 |
| Cranking Amps | 550 |
| Polarity | '-+ |
| Reserve | 60 |
| Terminal | TP |
| Volt | 12 |
| Warranty | 24 MONTHS |
$122.36
| Weight | 38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 14 × 22.7 cm |
| Case QTY | 1 |
| Cold Cranks | 375 |
| Core | 15 |
| Cranking Amps | 550 |
| Polarity | '-+ |
| Reserve | 60 |
| Terminal | TP |
| Volt | 12 |
| Warranty | 24 MONTHS |
Reviews
There are no reviews yet.