Additional information
| Weight | 29.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.81 × 16.51 × 17.02 cm |
| Case QTY | 1 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | IT |
| Volt | 12 |
| MAh | N/A |
| Amp Hour | 50AH |
| Polarity | N/A |
$162.65
SEALED LEAD-ACID (SLA)
| Weight | 29.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.81 × 16.51 × 17.02 cm |
| Case QTY | 1 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | IT |
| Volt | 12 |
| MAh | N/A |
| Amp Hour | 50AH |
| Polarity | N/A |
Reviews
There are no reviews yet.