Additional information
| Weight | 29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.1 × 18 × 28.3 cm |
| Cold Cranks | NA |
| Cranking Amps | NA |
| Amp hour | 170 |
| Rate | 20 HOURS |
| Volt | 8 |
| Terminal | SEE ME |
| Core | 20 |
| Case QTY | 1 |
$223.06
| Weight | 29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.1 × 18 × 28.3 cm |
| Cold Cranks | NA |
| Cranking Amps | NA |
| Amp hour | 170 |
| Rate | 20 HOURS |
| Volt | 8 |
| Terminal | SEE ME |
| Core | 20 |
| Case QTY | 1 |
Reviews
There are no reviews yet.