Additional information
| Weight | 58.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56.1 × 12.5 × 31.6 cm |
| Case QTY | 1 |
| Cold Cranks | 1220 |
| Core | 40 |
| Cranking Amps | N/A |
| Polarity | '- + |
| Terminal | M6 STUD |
| Volt | 12 |
| Reserve Minutes | 390 |
$1,083.85
| Weight | 58.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56.1 × 12.5 × 31.6 cm |
| Case QTY | 1 |
| Cold Cranks | 1220 |
| Core | 40 |
| Cranking Amps | N/A |
| Polarity | '- + |
| Terminal | M6 STUD |
| Volt | 12 |
| Reserve Minutes | 390 |
Reviews
There are no reviews yet.