Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25.2 cm |
| Case QTY | 1 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | N/A |
| Volt | 6 |
| MAh | 100 |
| Amp Hour | N/A |
| Polarity | N/A |
$4.50
GP – 6V ALKALINE
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25.2 cm |
| Case QTY | 1 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | N/A |
| Volt | 6 |
| MAh | 100 |
| Amp Hour | N/A |
| Polarity | N/A |
Reviews
There are no reviews yet.