Additional information
| Weight | 61.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33.02 × 17.09 × 21.34 cm |
| Case QTY | 1 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | DT |
| Volt | 12 |
| MAh | N/A |
| Amp Hour | 110AH |
| Polarity | N/A |
Call for Price
SEALED LEAD-ACID (SLA)
| Weight | 61.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33.02 × 17.09 × 21.34 cm |
| Case QTY | 1 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | DT |
| Volt | 12 |
| MAh | N/A |
| Amp Hour | 110AH |
| Polarity | N/A |
Reviews
There are no reviews yet.