Additional information
| Weight | 7.92 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.99 × 9.8 × 9.4 cm |
| Case QTY | 4 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | F2 |
| Volt | 12 |
| MAh | N/A |
| Amp Hour | 14AH |
| Polarity | N/A |
$42.56
SEALED LEAD-ACID (SLA)
| Weight | 7.92 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.99 × 9.8 × 9.4 cm |
| Case QTY | 4 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | F2 |
| Volt | 12 |
| MAh | N/A |
| Amp Hour | 14AH |
| Polarity | N/A |
Reviews
There are no reviews yet.