Additional information
| Weight | 12.54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.03 × 7.7 × 16.76 cm |
| Case QTY | 2 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | IT |
| Volt | 12 |
| MAh | N/A |
| Amp Hour | 22AH |
| Polarity | N/A |
$66.04
SEALED LEAD-ACID (SLA)
| Weight | 12.54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.03 × 7.7 × 16.76 cm |
| Case QTY | 2 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | IT |
| Volt | 12 |
| MAh | N/A |
| Amp Hour | 22AH |
| Polarity | N/A |
Reviews
There are no reviews yet.