Additional information
| Weight | 4.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.99 × 6.5 × 9.4 cm |
| Case QTY | 10 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | F1 |
| Volt | 12 |
| MAh | N/A |
| Amp Hour | 7AH |
| Polarity | N/A |
$21.43
SEALED LEAD-ACID (SLA)
| Weight | 4.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.99 × 6.5 × 9.4 cm |
| Case QTY | 10 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | F1 |
| Volt | 12 |
| MAh | N/A |
| Amp Hour | 7AH |
| Polarity | N/A |
Reviews
There are no reviews yet.