Additional information
| Weight | 48.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25.91 × 16.79 × 21.08 cm |
| Case QTY | 1 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | NB |
| Volt | 12 |
| MAh | N/A |
| Amp Hour | 75AH |
| Polarity | N/A |
$231.77
SEALED LEAD-ACID (SLA)
| Weight | 48.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25.91 × 16.79 × 21.08 cm |
| Case QTY | 1 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | NB |
| Volt | 12 |
| MAh | N/A |
| Amp Hour | 75AH |
| Polarity | N/A |
Reviews
There are no reviews yet.