Additional information
| Weight | 4.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.11 × 9.8 × 10 cm |
| Case QTY | 4 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | F2 |
| Volt | 12 |
| MAh | N/A |
| Amp Hour | 12AH |
| Polarity | N/A |
$60.44
leak proof operation in any position (AGM)
| Weight | 4.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.11 × 9.8 × 10 cm |
| Case QTY | 4 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | F2 |
| Volt | 12 |
| MAh | N/A |
| Amp Hour | 12AH |
| Polarity | N/A |
Reviews
There are no reviews yet.