Additional information
| Weight | 11.79 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.71 × 13.1 × 15.79 cm |
| Case QTY | 1 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | NB |
| Volt | 12 |
| MAh | N/A |
| Amp Hour | 33AH |
| Polarity | N/A |
$181.81
leak proof operation in any position (AGM)
| Weight | 11.79 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.71 × 13.1 × 15.79 cm |
| Case QTY | 1 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | NB |
| Volt | 12 |
| MAh | N/A |
| Amp Hour | 33AH |
| Polarity | N/A |
Reviews
There are no reviews yet.