Additional information
| Weight | 4.53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8.6 × 14.5 cm |
| Case QTY | 1 |
| Cold Cranks | 220 |
| Cranking Amps | N/A |
| Polarity | '+ – |
| Terminal | M6 RECEPTACLE |
| Volt | 12 |
| Reserve Minutes | 18 |
Call for Price
| Weight | 4.53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8.6 × 14.5 cm |
| Case QTY | 1 |
| Cold Cranks | 220 |
| Cranking Amps | N/A |
| Polarity | '+ – |
| Terminal | M6 RECEPTACLE |
| Volt | 12 |
| Reserve Minutes | 18 |
Reviews
There are no reviews yet.