Additional information
| Weight | 39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35.5 × 17.9 × 28.9 cm |
| Cold Cranks | NA |
| Cranking Amps | NA |
| Rate | 20 HOURS |
| Volt | 12 |
| Terminal | UTL |
| Core | 30 |
| Case QTY | 1 |
$344.61
12 VOLT DEEP CYCLE
| Weight | 39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35.5 × 17.9 × 28.9 cm |
| Cold Cranks | NA |
| Cranking Amps | NA |
| Rate | 20 HOURS |
| Volt | 12 |
| Terminal | UTL |
| Core | 30 |
| Case QTY | 1 |
Reviews
There are no reviews yet.