Additional information
| Weight | 49.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.7 × 17.9 × 37.8 cm |
| Cold Cranks | NA |
| Cranking Amps | NA |
| Amp hour | 200 |
| Rate | 20 HOURS |
| Volt | 12 |
| Terminal | OFF-SET "S" |
| Core | 50 |
| Case QTY | 1 |
$482.98
12 VOLT DEEP CYCLE
| Weight | 49.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.7 × 17.9 × 37.8 cm |
| Cold Cranks | NA |
| Cranking Amps | NA |
| Amp hour | 200 |
| Rate | 20 HOURS |
| Volt | 12 |
| Terminal | OFF-SET "S" |
| Core | 50 |
| Case QTY | 1 |
Reviews
There are no reviews yet.