Additional information
| Weight | 29.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 17.1 × 24.3 cm |
| Cold Cranks | NA |
| Cranking Amps | NA |
| Amp hour | 130 |
| Rate | 20 HOURS |
| Volt | 12 |
| Terminal | DUAL |
| Core | 30 |
| Case QTY | 1 |
$339.17
12 VOLT DEEP CYCLE
| Weight | 29.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 17.1 × 24.3 cm |
| Cold Cranks | NA |
| Cranking Amps | NA |
| Amp hour | 130 |
| Rate | 20 HOURS |
| Volt | 12 |
| Terminal | DUAL |
| Core | 30 |
| Case QTY | 1 |
Reviews
There are no reviews yet.