Additional information
| Weight | 47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31.5 × 18.1 × 42.5 cm |
| Cold Cranks | NA |
| Cranking Amps | NA |
| Amp hour | 360 |
| Rate | 20 HOURS |
| Volt | 6 |
| Terminal | LARGE "L" |
| Core | 50 |
| Case QTY | 1 |
$415.53
6 VOLT DEEP CYCLE
| Weight | 47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31.5 × 18.1 × 42.5 cm |
| Cold Cranks | NA |
| Cranking Amps | NA |
| Amp hour | 360 |
| Rate | 20 HOURS |
| Volt | 6 |
| Terminal | LARGE "L" |
| Core | 50 |
| Case QTY | 1 |
Reviews
There are no reviews yet.