Additional information
| Weight | 4.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 cm |
| Case QTY | 1 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | N/A |
| Volt | 12 |
| MAh | 27 |
| Amp Hour | N/A |
| Polarity | N/A |
$3.50
GP – 12V
| Weight | 4.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 cm |
| Case QTY | 1 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | N/A |
| Volt | 12 |
| MAh | 27 |
| Amp Hour | N/A |
| Polarity | N/A |
Reviews
There are no reviews yet.