Additional information
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44.5 cm |
| Case QTY | 4 PACK |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | N/A |
| Volt | 1.2 |
| MAh | 800 |
| Amp Hour | N/A |
| Polarity | N/A |
$27.00
ENELOOP AAA- – 1.2V RECHARGABLE NI-HH
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44.5 cm |
| Case QTY | 4 PACK |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | N/A |
| Volt | 1.2 |
| MAh | 800 |
| Amp Hour | N/A |
| Polarity | N/A |
Reviews
There are no reviews yet.