Additional information
| Weight | 7.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44.50 cm |
| Case QTY | 1 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | N/A |
| Volt | 1.5 |
| MAh | 1250 |
| Amp Hour | N/A |
| Polarity | N/A |
$12.50
ENERGIZER SMALL – 2 PACK – 1.5V LITHIUM
| Weight | 7.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44.50 cm |
| Case QTY | 1 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | N/A |
| Volt | 1.5 |
| MAh | 1250 |
| Amp Hour | N/A |
| Polarity | N/A |
Reviews
There are no reviews yet.