Additional information
| Weight | 0.69 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.01 × 2 × 8.89 cm |
| Case QTY | 20 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | F1 |
| Volt | 12 |
| MAh | N/A |
| Amp Hour | 2AH |
| Polarity | N/A |
$33.42
leak proof operation in any position (AGM)
| Weight | 0.69 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.01 × 2 × 8.89 cm |
| Case QTY | 20 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | F1 |
| Volt | 12 |
| MAh | N/A |
| Amp Hour | 2AH |
| Polarity | N/A |
Reviews
There are no reviews yet.