Additional information
| Weight | 34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29.5 × 18.1 × 29.5 cm |
| Cold Cranks | NA |
| Cranking Amps | NA |
| Amp hour | 255 |
| Rate | 20 HOURS |
| Volt | 6 |
| Terminal | OFF-SET "S" |
| Core | 40 |
| Case QTY | 1 |
$317.30
6 VOLT DEEP CYCLE
| Weight | 34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29.5 × 18.1 × 29.5 cm |
| Cold Cranks | NA |
| Cranking Amps | NA |
| Amp hour | 255 |
| Rate | 20 HOURS |
| Volt | 6 |
| Terminal | OFF-SET "S" |
| Core | 40 |
| Case QTY | 1 |
Reviews
There are no reviews yet.