Additional information
| Weight | 45.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.5 × 17.50 × 48.50 cm |
| Case QTY | 12 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | N/A |
| Volt | 9 |
| MAh | 595 |
| Amp Hour | N/A |
| Polarity | N/A |
$2.64
ENERGIZER INDUSTRIAL – ALKALINE
| Weight | 45.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.5 × 17.50 × 48.50 cm |
| Case QTY | 12 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | N/A |
| Volt | 9 |
| MAh | 595 |
| Amp Hour | N/A |
| Polarity | N/A |
Reviews
There are no reviews yet.