Additional information
| Weight | 139 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61.50 cm |
| Case QTY | 10 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | N/A |
| Volt | 1.5 |
| MAh | 10000 |
| Amp Hour | N/A |
| Polarity | N/A |
$2.02
ENERGIZER INDUSTRIAL – ALKALINE
| Weight | 139 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61.50 cm |
| Case QTY | 10 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | N/A |
| Volt | 1.5 |
| MAh | 10000 |
| Amp Hour | N/A |
| Polarity | N/A |
Reviews
There are no reviews yet.