Additional information
| Weight | 66 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 cm |
| Case QTY | 12 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | N/A |
| Volt | 1.5 |
| MAh | 8350 |
| Amp Hour | N/A |
| Polarity | N/A |
$1.56
ENERGIZER INDUSTRIAL – ALKALINE
| Weight | 66 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 cm |
| Case QTY | 12 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | N/A |
| Volt | 1.5 |
| MAh | 8350 |
| Amp Hour | N/A |
| Polarity | N/A |
Reviews
There are no reviews yet.