Additional information
| Weight | 8.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25.15 cm |
| Case QTY | 1 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | N/A |
| Volt | 3.6 |
| MAh | 1200 |
| Amp Hour | N/A |
| Polarity | N/A |
$13.95
SAFT – 3.6V LITHIUM
| Weight | 8.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25.15 cm |
| Case QTY | 1 |
| Cold Cranks | N/A |
| Core | N/A |
| Cranking Amps | N/A |
| Terminal | N/A |
| Volt | 3.6 |
| MAh | 1200 |
| Amp Hour | N/A |
| Polarity | N/A |
Reviews
There are no reviews yet.